kazemi
درباره وبلاگ
عناوین مطالب
آمار وبلاگ
تعداد بازديد ها : 1694
تعداد نوشته ها : 10
تعداد نظرات : 0
صفحه ها
پست الکترونيک
mail.gmail.com
آخرين پست ها
دستگاه های تولید زغال کجا است؟

دستگاه های تولید زغال کجا است؟

کاسپین زغال سازنده خط تولید زغال فشرده شرکت ذغال کاسپین بواسطه ارتباطات تجاری و فنی رو به گسترش خود با بزرگترین شرکتهای تولید کننده دستگاه های صنعتی  در جهان، توانسته با استفاده از فن آوری های نوین، محصولات نوآورانه خود را جهت ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان با بهترین قیمت تا کنون عرضه کند.
تجهیزاتی که در ساخت خط تولید زغال فشرده استفاده میشود به شرح زیر است:

 •     دستگاه خرد کن
 •     دستگاه الک یا سرند
 •     دستگاه مخزن گرمکن حرارتی و گرمایشی
 •     دستگاه خشک‌کن به همراه بیست متر لوله‌ آهنی
 •     دستگاه مکنده توربینی ۱۲ پره
 •     دستگاه سیکلن گریز از مرکز
 •     دستگاه میکسر ۱۲ پره
 •     دستگاه اکسترودر یا فشرده‌ساز
 •     کوره صنعتی چهارجداره فیلتردار: چهارمنظوره: بریکوت، کبابی، لیمو و خشک کن
 •     فیلتر مادر کاهنده دود

در خط تولید زغال فشرده عمل فشرده‌ سازی بر حسب نوع و اندازه ماده اولیه،نوع محصول مورد نظر و فرآیند تولید اندازه گیری میشود،اگر ماده خام مورد نظر خاک اره یا براده چوب باشد،لیگنین چوب (یکی از ترکیبات اصلی تمام گیاهان آوندی) تحت فشار زیاد که با افزایش دما نیز همراه است، آزاد شده و موادی را که قرار است فشرده یا بریکوت شوند را به هم می‌چسباند.

در طی فشردن مواد، دما به قدر کافی افزایش می‌یابد تا از مواد اولیه (خاک اره) هم‌جوشی یا مواد چسبنده مختلفی آزاد ‌شود. در انجام موفقیت‌ آمیز این فرآیند مقدار رطوبت مواد خام باید حداقل ۱۰% باشد. توجه شود که دمای بالا سبب تبخیر رطوبت در مواد خام می‌شود و در رطوبت‌های بالا نیز ممکن است بخار داغ زیاد تولید و خروج آن از سیلندر باعث انبساط و تخریب بریکوت شود.در خط تولید زغال فشرده باید تمامی این مراحل حفظ شود و در تولید زغال فشرده آن دقت لازم را داشت.

ویژگی های دستگاه های ساخت اتوماتیک زغال چوب

 

قالبهای زغال چوب shishaذغال قلیان

 1. خط تولید ذغال اتوماتیک دارای درجه بالایی از اتوماسیون است که می تواند عملکرد اصلی دستگاه واحد را از 5-8 نفر به 1-2 نفر کاهش دهد ، از ورود منابع انسانی و مادی به شدت جلوگیری کند ، خروجی را افزایش داده و مزایای اقتصادی را گسترش دهد.
 2. مواد اولیه خط تولید اتوماتیک گسترده و در قیمت پایین است ، می توان انواع مواد اولیه را با خط تولید دستگاه ذغال مربوطه مورد استفاده قرار داد و شکل ذغال تولیدی منظم تر و دارای محتوای کربن تا 75-85 درصد ، گرمای زیاد و مدت زمان طولانی سوزش می باشد.
 3. هزینه بهره برداری از کل تجهیزات کم است ، میزان خرد کردن مواد اولیه بالا ، صرفه جویی در مصرف انرژی و حفاظت از محیط زیست ، خروجی بزرگ است و آلودگی آن اندک است.
 4. در مقایسه با سایر خطوط تولید ، عملکرد و نگهداری این مجموعه از تجهیزات ساخت ذغال بسیار ساده است ، پوشیدن قطعات با جدیدترین مواد با مقاومت بالا و مقاومت در برابر سایش داخلی ، از بین رفتن اندک و عمر طولانی می تواند مزایای اقتصادی قابل توجهی را برای مشتریان به ارمغان آورد.

مواد اولیه: خاک اره ، چیپس چوب ، چیپس بامبو ، پوست درخت ، شاخه ، پوسته گردو ، صدف شاه بلوط ، ساقه پنبه ، ساقه کنجد ، ساقه ذرت ، ساقه آفتابگردان ، ساقه سویا ، پوسته برنج ، باگاس ، کباب ذرت و غیره

در سال های اخیر ، توسعه صنعت حفاظت از محیط زیست بیشتر و سریعتر است ، صنعت تولید ذغال سازگار با محیط زیست به تدریج باعث ایجاد توجه اجتماعی شده است ، ذغال های ساخته شده از ماشین آلات نیز بیشتر مورد توجه اکثر کاربران بازار است. افزایش تقاضا برای زغال ساخته شده از ماشین آلات باعث می شود تجهیزات ماشین زغال و فرآیند تولید ذغال از ماشین آلات ساخت ذغال برای فروش بطور مداوم نوآورانه شوند. خط تولید ذغال که می تواند زغال با کیفیت بالا تولید کند ، به یک تقاضای فوری در بازار تبدیل شده است.

خط تولید ذغال با توجه به مواد اولیه و تقاضای تولید می تواند بسیار انعطاف پذیر جمع شود.ماشین آلات Shuliy بر اساس سالها تجربه تولید و فروش ماشین آلات ذغال سنگ و اتخاذ معقول بسیاری از مشتریان از کشورهای مختلف ، از تجربه و پیشنهادات بازخورد استفاده می کنند ، خط تولید اصلی ذغال ​​را برای مرجع و انتخاب مشتریان طبقه بندی می کنند .منبع : http://caspianzoghal.com/%d8%a7%d9%88%d9%84%db%8c%d9%86-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af-%d8%b2%d8%ba%d8%a7%d9%84/

(0) نظر
موارد اساسی تدوین ویدیو که باید بدانید

موارد اساسی تدوین ویدیو که باید بدانید

تدوین ویدئو

ویرایش یکی از جالب ترین و پر ارزش ترین قسمت های ساخت فیلم یا تیزر کوتاه و موزیک ویدیو است. تدوین ویدیو جایی است که داستان با هم جمع می شود. تصمیمی که در مورد استفاده از شات ها می گیرید ، نحوه قرارگیری آنها در کنار هم و نحوه استفاده از صدا ، تفاوت زیادی در فیلم شما ایجاد خواهد کرد. بنابراین در اینجا راهنمای مبتدیان به اصول اساسی ویرایش وجود دارد.

Shoot for editing (به منظور داشتن ایده کار نهایی قبل از انجام امر تدوین ویدیو می باشد که این کار انتخاب تصویر ها را راحت تر میکند)

شما باید در مورد ادیت فیلم خود فکر کنید، همانطور که فیلم خود را برنامه ریزی و فیلمبرداری می کنید.

تدوین ویدئو

فقط آنچه را که داستان به آن نیاز دارد را انتخاب کنید

ممکن است بعضی از برداشت های بسیار گرانبها را کنار بگذارید ، هرچند که به آن افتخار کنید .آنچه مهم است فیلم تمام شده می باشد . اگر مناسب نیست ، چیزهای واقعاً خوبی را کنار بگذارید (اما هیچ کلیپی را حذف نکنید مگر اینکه کاملاً مطمئن باشید که آنها غیر قابل استفاده هستند.)

 

اقدام مهم را انتخاب کنید

کلیپ هایی را انتخاب کنید که عملکرد اساسی را نشان می دهند. شما می توانید هر چیزی را که به داستان کمک نمی کند کنار بگذارید. فقط از بخشی از کلیپ استفاده کنید که عملکرد مورد نیاز شما را دارد.

 

با هر ویرایش چیزی جدید نشان دهید

یک موضوع متفاوت یا یک نمایش متفاوت از یک چیز را نشان دهید: اندازه متفاوت عکس یا موقعیت دوربین.

تدوین ویدئو

اندازه و زاویه عکس متفاوت است

بین دو عکس بسیار مشابه از یک چیز کات نزنید ، مگر اینکه واقعاً بخواهید “برش پرشی (نوعی برش است که در آن به جای تداوم بصری شاهد پرش هستیم)” برای افکت داشته باشید.

 

گام بین اندازه های شات

اگر مستقیماً از یک شات بلند حداکثر به سمت یک کلوزآپ شدید کات می زنید ، بینندگان در ک نمی کنند که در کجا اینکلوزآپ در یک تصویر بزرگ تر متناسب می شود. از یک اندازه در میانه مانند یک شات وسط استفاده کنید تا بیننده را با خود همراه کند.

تدوین ویدئو

برای مخفی کردن ویرایش های پرش دار از برش استفاده کنید

اگر مجبورید اندازه های شات مشابه را با هم برش دهید ، از عکس دیگری برای پنهان کردن اتصالات استفاده کنید. آن را به عنوان “cutaway” در بالای کلیپ های اصلی اضافه کنید.

 

برای یک مرور کلی از یک شات Master استفاده کنید

long shots و extreme long shots به بیننده یاد آوری می کند که همه چیز در صحنه جای می گیرد.


منبع : https://is.gd/LrRYBf

(0) نظر
طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت 

این چند ابزار تجاری بسیاری از نیازهای اصلی حرفه ای را برآورده می کند: تبلیغات، شناخت برند، دعوت به اقدام و البته اطلاعات تماس. با طراحی کارت ویزیت حرفه ای،می توان تاثیر زیادی بر مخاطبان گذاشت و رهگذران غریبه را به مشتریان همیشگی تبدیل کرد.

کارت ویزیت یک کارت کوچک ، چاپی و معمولاً با اندازه کارت اعتباری است که جزئیات کسب و کار شما مانند نام ، مشخصات مخاطب و نشان تجاری را در اختیار مشتری قرار می دهد. طراحی کارت ویزیت شما یک بخش اساسی از برند شما است و باید به عنوان یک طرح بصری در طراحی برند شما عمل کند.

در این راهنما ، ما به همه مواردی را که باید در مورد طراحی کارت ویزیت بدانید ، اشاره خواهیم کرد تا بتوانید دقیقاً آنچه را که می خواهید به طراح خود بگویید. کارتهای ویزیت قبل از هر چیز باید شخصی باشند ، بنابراین این راهنما توضیح می دهد که کدام گزینه های کارت برای شما مهمترین است.

اما قبل از اینکه وارد ۸ مرحله طراحی کارت ویزیت شویم ، بیایید قبل از شروع کار ، کمی در مورد آنچه شما نیاز دارید صحبت کنیم.

قبل از شروع …

کارت ویزیت

این که آیا شما یک فریلنسر شخصی ، بنیانگذار یک استارت آپ جوان یا بخشی از یک شرکت تأسیس شده هستید ، دو مؤلفه طراحی مهم وجود دارد که قبل از شروع فکر کردن به کارت های ویزیت ، به نهایی کردن آنها نیاز دارید:
آرم ها و طرح های رنگی دو گزینه مهم بصری برای برندسازی هستند. این عناصر نه تنها نقش مهمی در ایجاد کارت ویزیت شما خواهند داشت بلکه به نفوذ در چیدمان و هویت نیز کمک می کنند.

خودت را بشناس 

طراحی کارت ویزیت

یکی دیگر از فعالیت های اولیه است که باعث می شود بقیه مراحل طراحی کارت ویزیت روانتر اجرا شوند. شما باید بدانید که چگونه می خواهید ارتباط برقرار کنید. شما به عنوان یک فرد یا تجارت، از چه مارکی استفاده می کنید؟ شما می خواهید کارت ویزیت شما چه پیامی به مخاطب بدهد.

این هم موضوعی است که شایسته بحث خودش است ، بنابراین اگر می خواهید عمیق تر کار کنید . در نظر گرفتن چند دقیقه تأمل در مورد برند شخصی شما ، به رفع برخی سؤالات مربوط به طراحی کارت ویزیت کمک خواهد کرد ، خصوصاً در مورد نمایش شخصیت شما.

نحوه طراحی کارت ویزیت

هنگامی که آرم، طرح رنگی برند و ایده خوبی راجع به آنچه می خواهید کارت شما در مورد شما بیان کند،داشته باشید ، آماده هستید. فقط ۸ مرحله زیر را دنبال کنید تا تعیین کنید که کدام کارت ویزیت برای شما بهتر است.

۱. شکل مورد نظر خود را تعیین کنید

اگر قبلاً برای طراحی یک کارت ویزیت مستطیل سنتی تصمیم گرفته اید ، می توانید به مرحله دوم بروید. اگر می خواهید در مورد تمام گزینه های خود حتی استراتژی هایی را که کاملا خلاقانه و جدید هستند، بدانید ، خواندن خود را ادامه دهید.

هرچه تکنیک های چاپ پیشرفته تر و مقرون به صرفه تر می شوند ، متخصصان فضای بیشتری برای کشف اشکال جایگزین دارند. روش چاپ برش قالب به شما امکان می دهد هر شکلی را که می خواهید برش دهید و هنوز به صورت عمده چاپ کنید.در انتهای کار ، می توانید به سادگی گوشه و کنار را برای کارت ویزیت دوستانه تر برش دهید.اما اگر واقعاً می خواهید متمایز باشید ، می توانید از هر شکلی استفاده کنید: طلسم حیوانات ، نمای کلی کالاهایی که می فروشید ، یا شکلی کاملاً واقعی.منبع : https://cutt.ly/Qakw3h4

(0) نظر
X